نماد اعتماد الکترونیکی

 

هولدر ماشین

گوشی های موبایل ابزارهایی هستند که در دسترس بودن آنها در هر شرایطی ضروری است. یکی از معضلاتی که کاربران هنگام سوار شدن در خودرو با آن مواجه میشوند، عدم وجود یک مکان مناسب برای قرار دادن گوشی موبایل است.

پایه نگهدارنده خودرو

گوشی های موبایل ابزارهایی هستند که در دسترس بودن آنها در هر شرایطی ضروری است. یکی از معضلاتی که کاربران هنگام سوار شدن در خودرو با آن مواجه میشوند، عدم وجود یک مکان مناسب برای قرار دادن گوشی موبایل است. از زمانی که گوشی های موبایل در بین مردم فراگیر شدند، به این نیاز هم توسط ابزارهای خاصی که اصطلاحاً آن را هولدر ماشین یا پایه نگهدارنده خودرو میگویند پاسخ داده شد. پایه نگهدارنده خودرو انواع و اقسام مختلفی دارد اما همگی یک هدف اساسی را دنبال میکنند. نگه داشتن گوشی موبایل در یک مکان امن و در دسترس!

 

شاید در نگاه نخست پایه نگهدارنده خودرو یک ابزار بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد، اما حفظ سلامتی تلفن همراه شما که قطعا ارزش مادی زیادی دارد، بسیار مهم است. پایه نگهدارنده بی کیفیت بیشتر از آن چیزی که فکر کنید میتواند به گوشی شما آسیب بزند. پس در هنگام خرید یک پایه نگهدارنده خودرو باید به نکات مهمی توجه شود.

 یک پایه نگهدارنده از دو منظر باید بررسی شود. یک گیره ای است که گوشی موبایل به آن متصل میشود و دیگری نحوه اتصال پایه نگهدارنده به قسمتی از خودرو است که آن را در برابر تکان های شدید ثابت نگاه دارد.

 اغلب پایه نگهدارنده های موجود در بازار به صورت مکشی هستند. یعنی یک صفحه کوچک که بر روی شیشه و یا داشبورد خودرو قرار میگیرند. وقتی صحبت از کیفیت در پایه نگهدارنده خودرو کردیم، در این بخش خود را نشان میدهد. چرا که اگر قدرت صفحه مکشی پایه ناچیز باشد، ممکن است در سرعت بالا و یا تکان های شدید، جدا شده و آسیب شدیدی به تلفن همراه شما وارد آورد.

                                                                                                                                                                  

 

علاوه بر پایه های مکشی، برخی دیگر از پایه نگهدارنده های موجود در بازار هستند که به صورت دیگری در خودرو قرار میگیرند. به طور مثال پایه نگهدارنده Baseus Fragrant Metal موجود در سایت janebi.com مجهز به یک گیره کوچک است که به دریچه هوای داخل خودرو متصل میشود.

 جنبه دیگر یک هولدر ماشین، قسمتی است که تلفن همراه به آن متصل میشود. این بخش نیز در مدل های مختلف پایه نگهدارنده متفاوت است. به طور مثال پایه نگهدارنده Baseus Smart Car Mount گیره ای کلیپسی دارد اما پایه نگهدارنده Baseus Z Car Mounts به صورت کشویی و یا پایه نگهدارنده Hoco CA7 به صورت مغناطیسی گوشی رو در اختیار خود میگیرد.

                                                                                                                                                                

 

حالا برای خرید یک پایه نگهدارنده خودرو توجه به چه مواردی لازم است؟ هولدر ماشین نه مختص یک خودرو خاص است نه مختص یک مدل از تلفن همراه! با این حال ممکن است برخی از پایه نگهدارنده های موجود در بازار با برخی از خودروها یا گوشی های موجود در بازار سازگار نباشند. به طور مثال پایه نگهدارنده ای که به دریچه هوای خودرو متصل میشود، ممکن است با دریچه هوای برخی از خودروها سازگاری نداشته باشد و یا پایه ای که به صورت مغناطیسی است، به بدنه پلاستیکی برخی از گوشی ها وصل نشود. همچنین هنگام خرید یک پایه نگهدارنده باید به اندازه آن توجه شود. اینکه یک پایه نگهدارنده از حداقل تا حداکثر چه اندازه ای از یک تلفن همراه را بر روی خود جای میدهد. معمولا تبلت ها بر روی پایه نگهدارنده خودرو قرار نمیگیرند اما مدل های مخصوصی از پایه نگهدارنده مثل Baseus Happer Car Mount هستند که فقط با تبلت ها سازگاری دارند.

 در بحث کیفیت نیز یک پایه نگهدارنده، صفحه یا گیره ای که گوشی موبایل به آن متصل میشود بهتر است که حالتی نرم داشته باشد تا موجب خش افتادن بر روی بدنه گوشی نگردد. فارغ از کیفیت نیز ویژگی هایی مثل چرخش 360 درجه ای در یک پایه نگهدارنده نیز میتواند یک فاکتور مثبت برای آن تلقی گردد.

برای تهیه این محصول میتوانید به سایت جانبی مراجعه کنید

 

ارسال نظر