نماد اعتماد الکترونیکی

 

فورتیس ؛ تلاش های استارتاپ جوان برای فروش کفش ایرانی

فورتیس ؛ تلاش های استارتاپ جوان برای فروش کفش ایرانی

تصویری از یک کارگاه متوسط تولید کفش در قلب بازار تهران با حدود 20 نیروی ماهر و در قسمتی دیگر چند طراح و متخصص با تجربه مشغول کار بر روی بهبود مدل و طرح کفش چرم جدید هستند

تصویری از یک کارگاه متوسط تولید کفش در قلب بازار تهران با حدود 20 نیروی ماهر و در قسمتی دیگر چند طراح و متخصص با تجربه مشغول کار بر روی بهبود مدل و طرح کفش چرم جدید هستند؛ و جالب تر آنکه در گوشه ای دیگر دیواری پوشیده شده از چند جدول و یادداشت و استیکی نوت های رنگی و یکی دو نفر جوان تر، با حال و هوای متفاوت پشت لپتاپ هایشان درحال طراحی و کدنویسی هستند...

بسیاری از کالاهای مصرفی، در کشور با کیفیتی بی نظیر تولید می شوند که با واردات محصول مشابه، علاوه بر کاهش رشد اقتصادی و نابودی موقعیت های شغلی میتواند زنجیره وار بسیاری از آمار تلخ شاخص های اجتماعی و فرهنگی را نیز ترسیم کند.
از محصولاتی که انواع آن تحت سلیقه و نیاز بومی ساخته می شود، کفش است. کفش های تولید داخل زیبایی چشم نوازی دارند و مطابق سلیقه ما ایرانی ها تولید میشوند.
کفش های دستدوز ایرانی ، در مقابل کالای ارزان قیمت صنعتی که بصورت واردات قانونی و غیرقانونی سهم زیادی از بازار را در اختیار دارد، به مراتب دارای کیفیت و طول عمر بیشتری هستند.

 

کفش چرم ایرانی

 

برند فورتیس ، با تولید بر اساس شاخص و استانداردهای روز و قیمت گذاری رقابتی، سعی در ایجاد فضای رشد برای این صنعت بومی دارد؛ و از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را بر بستر وب نیز شروع کرد تا با بکارگیری ابزارها و دانش روز دستیابی آسانتر به محصولات و خدمات مجموعه فورتیس را فراهم آورد و شکاف میان تولید کننده و مصرف کننده نهایی را به حداقل برساند. 
در این روزها که فروشگاه های اینترنتی جای خود را در جامعه پیدا کرده اند و چارچوب قانونی و حقوقی برای آنها تعریف شده، شاید این اتفاق جذابی باشد در منزل بنشینید و با توجه به اندازه، رنگ و طرح مورد علاقه، کفشتان را انتخاب کنید.
فروشگاه اینترنتی کفش فورتیس این امکان را فراهم کرده تا با اطمینان کامل کفش خود را از میان محصولات موجود انتخاب کنید، سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید، و البته با ایجاد کمپین ها و فرصت های خرید استثنایی در صفحه فورتیس در شبکه های اجتماعی تلاش شده تا با ایجاد رابطه نزدیک و صمیمی تر با مشتری ها پیوسته درحال بهبود خدمات و محصولات بر اساس جامعه کاربران و مشتری ها باشد.

 

کفش چرم مردانه ایرانی

 

فورتیس با اضافه کردن قابلیت هایی نظیر ضد آب بودن، رطوبت گیر های داخی و انعطاف بالای کفش چرم مردانه ، ویژگی هایی کلیدی به این محصولات اضافه کرده است و استفاده از چرم طبیعی و مواد اولیه درجه یک ارزش خرید این محصولات را دوچندان کرده که در طرح ها و رنگ های مختلف قابل ارائه می باشند.
در پایان باید گفت فورتیس به افرادی توصیه می‌شود که به دنبال کالایی خاص و زیبا با طول عمری بالا هستند.
و آنچه مسلم است، فورتیس و استارتاپ‌ های همانند آن که تلاش میکنند چرخ دنده ای در صنعت و اقتصاد ایران باشند و باعث حرکت آن شوند، خود نیاز به حمایت دارند پس در کنار تمام دلایلی که باعث انتخاب یک کفش چرم دست دوز با کیفیت و دوام بالا و قیمت مناسب میشوند به حمایت از تولید داخل نیز فکر کنیم...

 

 

منبع (+)
 
ارسال نظر