نماد اعتماد الکترونیکی

 

با شاپ‌فا، به آسانی یک فروشگاه آنلاین پررونق برای خود درست کنید!

با شاپ‌فا، به آسانی یک فروشگاه آنلاین پررونق برای خود درست کنید!

خیلی وقت‌ها، زمانی که فروشگاه‌های آنلاین معروف ایرانی را می‌بینیم، با خودمان می‌گوییم که ای کاش صاحب یکی از این فروشگاه‌ها بودیم و می‌توانستیم از امکانات خوب آنها استفاده کنیم.

خیلی وقت‌ها، زمانی که فروشگاه‌های آنلاین معروف ایرانی را می‌بینیم، با خودمان می‌گوییم که ای کاش صاحب یکی از این فروشگاه‌ها بودیم و می‌توانستیم از امکانات خوب آنها استفاده کنیم. چه می‌شد اگر می‌توانستیم با قیمت خوب یک سری وسایل، گجت‌ها و جنس‌های قدیمی خود را بفروشیم؟!

 

چه می‌شد اگر امکانش بود که کاردستی‌ها و صنایع دستی تولیدی خود را بفروشیم؟! چه می‌شد برای فروشگاه کوچک خود که در شهر دورافتاده‌ای در ایران، یک شعبه آنلاین هم می‌شد، تأسیس کرد؟!

اما درست کردن یک فروشگاه اینترنتی، کار ساده‌ای نیست. شما باید یک میزبان وب انتخاب کنید، دامنه ثبت کنید، یک CMS یا برنامه مدیریت محتوا روی فضای خریداری شده نصب کنید، یک طراح وب پیدا کنید و کلی مشکلات جانبی دیگر را حل کنید.

البته همه این کارها را می‌توانید سفارش بدهید، اما اغلب نتیجه کار آنچنان که می‌خواهیم خوب نمی‌شود و کار همیشه جایی نقص دارد، به علاوه هزینه کار هم خیلی زیاد می‌شود.

برای کسانی که بودجه اندکی دارند و نمی‌توانند موفقیت و یا عدم موفقیت فروشگاه اینترنتی خود را پیشبینی کنند، هزینه کردن یکی دو میلیون تومان برای چنین کاری، یک کار پرخطر به نظر می‌رسد که به آزمایشش نمی‌ارزد.

چه می‌شود کرد؟ آیا راهی آسان‌تر برای درست کردن یک فروشگاه شخصی در اینترنت وجود ندارد؟

خوشبختانه چند روزی سایت که با شاپ‌فا آشنا شده‌ام.

 

 شاپ‌فا البته فعالیت خود را از یک سال پیش شروع کرده است و در این مدت پیوسته بهتر شده است و ویژگی‌های خوبی اضافه کرده است.

کاری که شاپ‌فا می کند، شبیه کاری است که مثلا بلاگفا برای وبلاگ‌نویس‌ها می کند، همان طور که در بلاگفا، هر کسی بدون داشتن معلومات فنی، می‌تواند یک وبلاگ برای خود راه‌اندازی کند، به کمک شاپ‌فا هم می‌توانید به راحتی یک فروشگاه اینترنتی برای خود تأسیس کنید.

من امروز فروشگاه ساز شاپفا را تست کردم و باید اعتراف کنم، امکانات شاپ‌فا آنقدر خوب و قابل توجه بودم که وسوسه شدم، فروشگاهی برای «یک پزشک» درست کنم و در گام اول خرت و پرت‌های اتاقم را شامل چند گجتی که از آنها استفاده نمی‌کنم، به فروش برسانم!

شما می‌توانید به رایگان با استفاده از پلن نقره‌ای شاپفا ، یک فروشگاه برای خود درست کنید، پلن رایگان شاپ‌فا، البته محدودیت‌هایی دارد، مثلا بیشتر از ۳۰ جنس را نمی‌توانید در فروشگاه خود قرار بدهید، یا اینکه برای هر جنس، تنها می‌توانید یک عکس قرار بدهید. اما همین پلن هم برای کسانی که جنس‌های کمی برای فروش دارند یا اینکه می‌خواهند مدتی امکانات شاپ‌فا را آزمایش کنند، مناسب است.

اما ویژگی‌ها پلن طلایی و برلیان شاپ‌فا واقعا بی‌نظیر هستند و این امکانات به ترتیب با بهای ۱۷۵ هزار تومان و ۲۵۰ هزار تومان در سال به شما ارائه می‌شوند!  (مقایسه پلانها)

 

 

 و البته باید این را در نظر داشته باشید که شاپ‌فا، پلتفرمی است که همواره در حال توسعه و بهتر شدن است و شما بدون اینکه به دردسر بیفتید از این ویژگی‌های جدید می‌توانید بهره ببرید. اگر به این صفحه بروید، می‌توانید ببینید که چقدر کار روی فروشگاه ساز شاپفا در همین یک سال انجام شده است و چه میزان امکانات جدید به آن افزوده شده است.

بیایید کمی امکانات شاپ‌فا را مرور کنیم:

- پیش از هر چیز طراحی خوب و به‌روز شاپ‌فا جلب توجه می‌کند، در سایت ساز شاپفا خبری از طراحی‌ها ضعیف و زشت نیست، طراحی‌ها کاملا مدرن هستند و بسته به پلن انتخابی بین ۷ تا ۴۰ پوسته آماده به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید به دلخواه یکی از آنها را انتخاب کنید و هر زمان که اراده کردید، پوسته را تعویض کنید!

 

- شما می‌توانید محصولات خود را دسته‌بندی کنید، برای آنها توضیحات بنویسید و عکس برایشان درج کنید.

- بازدیدکنندگان می‌توانند برای هر محصول کامنت بگذارند.

- در پلن‌های پولی، وقتی کسی جنسی سفارش می‌دهد به شما پیامک زده می‌شود.

- آمار بازدید هر صفحه و کل فروشگاه را دارید.

- فروشگاه شما به سیستم فروش پستی متصل است.

- مشتری‌ها امکان انتخاب نحوه ارسال را دارند.

- مشتری‌ها می‌توانند خرید خود را رهگیری کنند.

- مشتری‌ها می‌توانند محصول را به سادگی سفارش بدهند، نیازی به مرحله وقت‌گیر ثبت‌نام برای سفارش محصول ندارند.

- هر زمان که اراده کردید، می‌توانید پلن خود را ارتقا بدهید و برای بهره بردن از پلن‌های با امکانت بیشتری به پلن طلایی و برلیان مهاجرت کنید.

- یکی از چیزهای قابل تحسیت در شاپ‌فا، گویایی رابط کاربری سایت است، همه چیز ساده و آسان است و دم دست است، به طوری که به محض درست کردن یک فروشگاه، بدون نیاز به آموزش، هر آدم مبتدی‌ای می‌تواند جنس‌های خود را یک به یک در فروشگاه خود را قرار بدهد.

تا کنون بیشتر از 8000 فروشگاه در سایت ساز شاپ‌فا تأسیس شده‌اند، چرا شما صاحب یکی از این فروشگاه‌ها نباشید؟

اگر ابتکار و پشتکار لازم را داشته باشید، فروشگاه شما هم می‌تواند باعث تغییر وضعیت مالی‌تان شود.

شما می‌توانید برای نمونه با رفتن به اینجا تعدادی از فروشگاه‌های بسیار موفق را که با استفاده از شاپ‌فا درست شده‌اند، مرور کنید. دیدن این فروشگاه‌ها شاید اعتماد به نفش لازم را برای شروع کار، در شما ایجاد کند.

ارسال نظر